VOLT POLSKA IPS1200N-12/230V
Kód: IPS1200N-12/230VDetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 800W; Uvýst: 230VAC; 92%; 12VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 92% |
| Výstupní výkon: | 800W |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Výstupní výkon: | 800W |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Účinnost: | 92% |
| Položka byla vyprodána… | |




