VOLT POLSKA IH-UL-HY-8000-48
Kód: IH-UL-HY-8000-48Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 220÷230VAC; 48V; Doplňkové funkce: WiFi; 8kW; 97,1%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 97,1% |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 13,4A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 8kW |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Technologie: | Off-Grid, ON-Grid |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | fotovoltaika |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Účinnost: | 97,1% |
| Verze: | MPPT |
| Proud maximální: | 13,4A |
| Technologie: | ON-Grid |
| Doplňkové funkce: | WiFi |
| Výstupní napětí: | 220...230V AC |
| Výkon: | 8kW |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Signalizace: | LCD displej |
| Položka byla vyprodána… | |




