VOLT POLSKA DCISOPRO-24/12-10A
Kód: DCISOPRO-24/12-10ADetailní popis produktu
Měnič: DC/DC; Uvýst: 12÷14VDC; Unap: 21÷30VDC; 24VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh měniče: | DC/DC |
| Napájecí napětí: | 21...30V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Výstupní napětí: | 12...14V DC |
| Druh měniče: | DC/DC |
| Výstupní napětí: | 12...14V DC |
| Napájecí napětí: | 21...30V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Položka byla vyprodána… | |




