VOLT POLSKA DC300-24/12-PRO
Kód: DC300-24/12-PRODetailní popis produktu
Měnič: DC/DC; Uvýst: 21÷30VDC; Unap: 9,5÷15,5VDC; 12VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh měniče: | DC/DC |
| Napájecí napětí: | 9,5...15,5V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Výstupní napětí: | 21...30V DC |
| Druh měniče: | DC/DC |
| Výstupní napětí: | 21...30V DC |
| Napájecí napětí: | 9,5...15,5V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Položka byla vyprodána… | |




