TRIDONIC 24034323
Kód: 24034323Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: kontrolér DALI; LED; DALI; 4W; 220÷240VAC; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | kontrolér DALI |
| Vnější rozměry: | 101,5x51x29,5mm |
| Výkon: | 4W |
| Komunikační protokol: | DALI |
| Typ napájecí zdroje: | kontrolér DALI |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Vnější rozměry: | 101,5x51x29,5mm |
| Výkon: | 4W |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Komunikační protokol: | DALI |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
