TRACO POWER TXLN750-112
Kód: TXLN750-112
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 12VDC; 62,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 2.5 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 62,5A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: TXL
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 275x125x63mm
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,75kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 62,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 275x125x63mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%