TRACO POWER TXLN500-148
Kód: TXLN500-148
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 48VDC; 10,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 10,5A
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 245,8x127x40,6mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 10,5A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Účinnost: 91%