TRACO POWER TXLN320-112
Kód: TXLN320-112
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 320W; 12VDC; 26,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.85 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 26,7A
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,32kW
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Účinnost: 86%