TRACO POWER TXLN200-105
Kód: TXLN200-105
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 5VDC; 40A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.77 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 83%
Výstupní proud: 40A
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud: 40A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 83%