TRACO POWER TXLN150-148
Kód: TXLN150-148
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 48VDC; 3,2A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.56 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 3,2A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: TXL
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 198x99x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 3,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 198x99x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%