TRACO POWER TXLN035-107
Kód: TXLN035-107Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 32,9W; Uvýst: 7,5V; 4,7A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 80% |
| Výstupní proud: | 4,7A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 120...375V DC, 88...264V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | TXLN 035 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 99x82x35mm |
| Výkon: | 32,9W |
| Výstupní napětí: | 7,5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 32,9W |
| Výstupní napětí: | 7,5V |
| Výstupní proud: | 4,7A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 99x82x35mm |
| Řada výrobce: | TXLN 035 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | šroubové |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 80% |
| Napájecí napětí: | 120...375V DC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroub M3 |
| Položka byla vyprodána… | |




