TRACO POWER TPP15-105-J
Kód: TPP15-105-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 15W; 5VDC; 3000mA; TPP 15-J
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.07 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 3A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: TPP 15-J
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 71,7x28,9x20,9mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud: 3A
Řada výrobce: TPP 15-J
Pracovní teplota: -40...85°C
Montáž: na panel
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Použití: lékařské aplikace
Izolační napětí: 4kV