TRACO POWER TPC-REM240-48
Kód: TPC-REM240-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Redundantní modul; na lištu DIN; 240W; 48VDC; 5A; 48VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 0.16 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 48V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...50°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Typ příslušenství pro napájecí zdroje: redundantní modul
Vnější rozměry: 45x90x96,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Použití - série/výrobce: TPC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 48V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 45x90x96,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...50°C