TRACO POWER TCI240-148U-J
Kód: TCI240-148U-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 240W; 45,6÷50,4VDC; 48V; 5A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 91% |
| Výstupní proud: | 5A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Řada výrobce: | TCI 240 |
| Shoda s normou: | UL, IEC, EN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 45,6...50,4V DC, 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Účinnost: | 91% |
| Použití: | průmysl |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Shoda s normou: | UL |
| Řada výrobce: | TCI 240 |
| Položka byla vyprodána… | |




