TRACO POWER TCI130-124U-J
Kód: TCI130-124U-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 130W; 21,6÷26,4VDC; 24V; 5,4A; 90%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 5,4A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Shoda s normou: | UL, IEC, EN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní napětí: | 24V, 21,6...26,4V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 5,4A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Účinnost: | 90% |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | UL |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
