TRACO POWER TCI130-112U-J
Kód: TCI130-112U-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 130W; 10,8÷13,2VDC; 12V; 10,8AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 10,8A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Shoda s normou: | UL, IEC, EN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní napětí: | 12V, 10,8...13,2V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 130W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 10,8A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Účinnost: | 90% |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | UL |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
