TDK-LAMBDA ZWS50C-15
Kód: ZWS50C-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 60W; 85÷265VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 87%
Výstupní proud: 4A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: ZWS10-50C
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 15V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 4A
Pracovní teplota: -10...70°C
Účinnost: 87%
Řada výrobce: ZWS10-50C
Doplňkové funkce: remote sense
Výstupní napětí: 15V