TDK-LAMBDA ZWS50C-12
Kód: ZWS50C-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 5A
Doplnkové funkcie: remote sense
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Rada výrobcu: ZWS10-50C
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 12V