TDK-LAMBDA ZWS30C-24
Kód: ZWS30C-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.06 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 1,46A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 35W
Výstupné napätie: 24V