TDK-LAMBDA ZWS15C-24
Kód: ZWS15C-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 20,4W; 85÷265VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.05 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 85%
Výstupní proud: 0,85A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 20,4W
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 20,4W
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 0,85A
Pracovní teplota: -10...70°C
Účinnost: 85%
Izolační napětí: 3kV
Výstupní napětí: 24V