TDK-LAMBDA ZWS15C-15
Artikelnummer: ZWS15C-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.04 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 84%
Ausgangsstrom: 1,35A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 20,3W
Výstupní napětí: 15V