TDK-LAMBDA RWS600B-24
Kód: RWS600B-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 600W; 24VDC; 25A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.56 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 85...88,5%
Výstupní proud: 25A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 120...370V DC, 85...265V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: RWS
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 120x61x190mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 25A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 120x61x190mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Napájecí napětí: 120...370V DC
Účinnost: 85...88,5%