TDK-LAMBDA RWS1000B-36
Artikelnummer: RWS1000B-36
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 85...88%
Ausgangsstrom: 28A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...265V AC, 120...340V DC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: RWS
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 127x63x198mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1kW
Výstupní proud: 28A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 127x63x198mm
Řada výrobce: RWS
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 85...88%
Napájecí napětí: 120...340V DC
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 36V DC