TDK-LAMBDA PF1500B-360
Code: PF1500B-360
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.2 kg
Availability: On request
Efficiency: 96,5%
Output current: 2,8A
Doplňkové funkce: remote sense
Montáž: PCB
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: průmysl
Pracovní teplota: -40...85°C
Shoda s normou: CE, UL, CSA, IEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 117x61x12,7mm
Výkon: 1,512kW
Výstupní napětí: 360V