TDK-LAMBDA KPSB25-36-J
Artikelnummer: KPSB25-36-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.06 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 87%
Ausgangsstrom: 0,7A
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: KPSB25
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70,5x27,94x23mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 25W
Výstupní proud: 0,7A
Pracovní teplota: -30...70°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 87%
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: KPSB25
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 36V DC