TDK-LAMBDA KPSB25-24-J
Kód: KPSB25-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 25W; 90÷264VAC; 24VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 1,05A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: KPSB25
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70,5x27,94x23mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 25W
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 1,05A
Pracovní teplota: -30...70°C
Účinnost: 86%
Ochrana: proti přepětí OVP