TDK-LAMBDA HWS150A-5/A
Kód: HWS150A-5/A
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.55 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 85...87%
Výstupný prúd: 30A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 120...370V DC, 85...265V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Rada výrobcu: HWS
Signalizácia: LED
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 42x82x160mm
Výkon: 150W
Výstupné napätie: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 150W
Výstupní proud: 30A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 42x82x160mm
Řada výrobce: HWS
Pracovní teplota: -10...70°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 85...87%
Napájecí napětí: 120...330V DC
Signalizace: LED
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výstupní napětí: 5V DC