TDK-LAMBDA HWS1000-48
Kód: HWS1000-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1056W; 48VDC; 22A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 3.32 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 86...88%
Výstupní proud: 22A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 120...370V DC, 85...265V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: HWS
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x82,55x240,03mm
Výkon: 1056W
Výstupní napětí: 48V DC
Výkon: 1056W
Výstupní proud: 22A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: HWS
Pracovní teplota: -10...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 86...88%
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 48V DC