TDK-LAMBDA GUS600-24
Kód: GUS600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 600W; Uvýst: 24V; 25A; OUT: 1; GUS600
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.85 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 25A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: GUS600
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x152,4mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 25A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Napájecí napětí: 85...264V AC
Řada výrobce: GUS600
Shoda s normou: cURus
Použití: telekomunikace
Účinnost: 95%
Izolační napětí: 3kV