TDK-LAMBDA GUS1000-48
Kód: GUS1000-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 1kW; Uvýst: 48V; 20,9A; OUT: 1; GUS1000
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 20,9A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 48V
Výstupní proud: 20,9A
Řada výrobce: GUS1000
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 95,5%
Izolační napětí: 3kV