TDK-LAMBDA GUS1000-48
Kód: GUS1000-48Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 1kW; Uvýst: 48V; 20,9A; OUT: 1; GUS1000Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 95,5% |
| Výstupní proud: | 20,9A |
| Doplňkové funkce: | součástí je ventilátor |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | telekomunikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | GUS1000 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Vnější rozměry: | 101,6x41x177,8mm |
| Výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 20,9A |
| Vnější rozměry: | 101,6x41x177,8mm |
| Řada výrobce: | GUS1000 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 95,5% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Doplňkové funkce: | součástí je ventilátor |
| Shoda s normou: | cURus |
| Použití: | telekomunikace |
| Počet výstupů: | 1 |




