TDK-LAMBDA GUS1000-36
Code: GUS1000-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.99 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95,3%
Output current: 27,8A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V