TDK-LAMBDA GUS1000-24
Artikelnummer: GUS1000-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 41,7A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 24V