TDK-LAMBDA GUS1000-12
Kód: GUS1000-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 0,8kW; Uvýst: 12V; 66,7A; OUT: 1; 93%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 66,7A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: GUS1000
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 0,8kW
Výstupní napětí: 12V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,8kW
Výstupní napětí: 12V
Výstupní proud: 66,7A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 93%
Napájecí napětí: 85...264V AC
Řada výrobce: GUS1000
Izolační napětí: 3kV
Použití: telekomunikace