TDK-LAMBDA DRB120-12-3-A0
Code: DRB120-12-3-A0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.79 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 87...89%
Output current: 10A
Doplňkové funkce: nastavení výstupního napětí
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 350...575V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: DRB
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 55x129x124mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 350...575V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 55x129x124mm
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 87...89%
Řada výrobce: DRB
Signalizace: LED
Napájecí napětí: 350...575V AC
Výstupní napětí: 12V DC