TDK-LAMBDA CUS800M-36
Code: CUS800M-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.81 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94,6%
Output current: 22,2A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 799,2W
Výstupní napětí: 36V