TDK-LAMBDA CUS800M-24
Kód: CUS800M-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 801,6W; Uvýst: 24V; 33,4A; OUT: 1; 94%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.81 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 33,4A
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Montáž: na panel
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 801,6W
Výstupní napětí: 24V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 801,6W
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 33,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 94%
Použití: průmysl
Izolační napětí: 4kV