TDK-LAMBDA CUS800M-12
Code: CUS800M-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.79 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92,5%
Output current: 56,7A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CUS800M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 171x85x42,5mm
Výkon: 0,68kW
Výstupní napětí: 12V