TDK-LAMBDA CUS500M1-48
Kód: CUS500M1-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 504W; 85÷265VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.45 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 96%
Výstupní proud: 6,3A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozměry: 3"x5"
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 127x76,2x37mm
Výkon: 504W
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 504W
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V
Výstupní proud: 6,3A
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 96%
Vnější rozměry: 127x76,2x37mm
Řada výrobce: CUS500M1
Použití: průmysl
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Rozměry: 3"x5"