TDK-LAMBDA CUS500M1-36-EF
Kód: CUS500M1-36-EF
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 0,5kW; Uvýst: 36V; 8,3A; OUT: 1; CUS500M1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.79 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 8,3A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Elektrické připojení: šroubové svorky, fastony
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 36V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 36V
Výstupní proud: 8,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Řada výrobce: CUS500M1
Pracovní teplota: -20...60°C
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 85...265V AC
Izolační napětí: 4kV