TDK-LAMBDA CUS500M1-32
Code: CUS500M1-32
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.45 kg
Availability: On request
Efficiency: 96%
Output current: 9,4A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové, zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozměry: 3"x5"
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 127x76,2x37mm
Výkon: 502,4W
Výstupní napětí: 32V