TDK-LAMBDA CUS500M1-32-EF
Artikelnummer: CUS500M1-32-EF
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.79 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 9,4A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Elektrické připojení: šroubové svorky, fastony
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 502,4W
Výstupní napětí: 32V