TDK-LAMBDA CUS500M1-19-EF
Kód: CUS500M1-19-EF
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 501,6W; Uvýst: 19V; 15,8A; OUT: 1; CUS500M1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.79 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94,3%
Výstupní proud: 15,8A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Elektrické připojení: šroubové svorky, fastony
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 19V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 19V
Výstupní proud: 15,8A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Řada výrobce: CUS500M1
Pracovní teplota: -20...60°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Účinnost: 94,3%
Použití: průmysl
Shoda s normou: CE
Izolační napětí: 4kV