TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-36
Kód: CUS350MP-1000-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 349,2W; 120÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.77 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 9,7A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 349,2W
Výstupní napětí: 36V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 349,2W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 36V
Výstupní proud: 9,7A
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 94%
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Řada výrobce: CUS350MP
Použití: průmysl
Izolační napětí: 4kV