TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-30
Kód: CUS350MP-1000-30
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 0,35kW; 120÷370VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.77 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 11,65A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 27...30V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 30V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,35kW
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 11,65A
Pracovní teplota: -20...70°C
Montáž: šroub M4
Účinnost: 94%
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Řada výrobce: CUS350MP
Doplňkové funkce: remote sense
Izolační napětí: 4kV
Použití: průmysl
Výstupní napětí: 30V