TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-24
Artikelnummer: CUS350MP-1000-24
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Netzteile öffnen
Garantie: 24
Gewicht: 0.77 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 14,6A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: PCB
Napájecí napětí: 120...370V DC, 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...26,4V DC
Řada výrobce: CUS350MP
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 24V