TDK-LAMBDA CUS250M-48
Kód: CUS250M-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.28 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 5,2A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 48...52,8V DC
Rada výrobcu: CUS250M
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 48V