TDK-LAMBDA CUS250M-48-FG
Kód: CUS250M-48-FG
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1; 5,2A; -20÷85°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 48...52,8V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 94%
Rozměry: 2"x4"