TDK-LAMBDA CUS250M-48-F
Kód: CUS250M-48-F
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1; 5,2A; -20÷85°C
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 5,2A
Doplňkové funkce: PFC
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 48...52,8V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 5,2A
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 94%
Řada výrobce: CUS250M
Doplňkové funkce: PFC
Izolační napětí: 4kV
Rozměry: 2"x4"
Použití: lékařské aplikace
Výstupní napětí: 48V