TDK-LAMBDA CUS250M-48-AG
Kód: CUS250M-48-AG
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 48V; 5,2A; OUT: 1; 64x119,2x43mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 5,2A
Doplňkové funkce: remote sense, PFC
Elektrické připojení: zásuvka JST
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 48...52,8V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 64x119,2x43mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 48V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 48V
Výstupní proud: 5,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 64x119,2x43mm
Řada výrobce: CUS250M
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 94%
Doplňkové funkce: remote sense
Použití: telekomunikace
Rozměry: 2"x4"