TDK-LAMBDA CUS250M-28
Kód: CUS250M-28
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Otevřené napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.28 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 8,92A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 28...30,8V DC
Řada výrobce: CUS250M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 28V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Počet výstupů: 1
Účinnost: 94%
Výstupní napětí: 28V
Pracovní teplota: -20...85°C
Výstupní proud: 8,92A
Rozměry: 2"x4"
Výkon: 0,25kW
Napájecí napětí: 80...264V AC
Izolační napětí: 4kV